Sektor rodzinny

Oprócz samego widowiska sportowego i rodzinnej atmosfery, w Sektorze Rodzinnym na Twoje dziecko czekać będzie szereg interesujących atrakcji organizowanych dla najmłodszych fanów Śląska.

Na promenadzie Sektora Rodzinnego przewidujemy malowanie twarzy w klubowych barwach, przeprowadzanie konkursów rysunkowych i sprawnościowych z atrakcyjnymi nagrodami jak np. powołanie do dziecięcej eskorty Śląska Wrocław czy bony zniżkowe na organizację urodzin ze Śląskiem. Ponadto na sektorze będą gościć piłkarze Śląska Wrocław, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy poprosić o autograf ulubionego zawodnika. Czas spędzany przez najmłodszych będzie również umilała pojawiająca się na sektorze klubowa maskotka ŚLĄZAK. Na najmłodszych będzie czekało także wiele innych niespodzianek, które dostarczą dzieciom niezapominanych emocji i pozytywnych wrażeń.

Dodatkową zachętą na aktywne spędzenie czasu z całą rodziną ze Śląskiem Wrocław są niewątpliwie atrakcyjne ceny. Na Sektor Rodzinny bilet może zakupić osoba pełnoletnia (opiekun) dla siebie i maksymalnie dwójki dzieci do 13. roku życia, dla których koszt wejściówek to symboliczna złotówka! Ponadto dzieci, które nie ukończyły jeszcze siedmiu lat, na mecz mogą wejść całkowicie za darmo. Wystarczy, że opiekun zakupi dla siebie bilet i odbierze w kasach darmową wejściówkę dla dziecka. Informacje o cenach biletów dostępne są TUTAJ. Istnieje również możliwość zakupu karnetów na sektor rodzinny, o czym informujemy TUTAJ.

UWAGA! Od nowego sezonu, aby zakupić bilet na Sektor Rodzinny, opiekun nie musi być biologicznym rodzicem dziecka czy opiekunem prawnym. Może to być pełnoletni członek rodziny np. siostra, brat, babcia, dziadek, ciocia, wujek itp., bądź osoba niespokrewniona jak np. znajomy, znajoma, sąsiad, sąsiadka itp.

Sektor Rodzinny to ponad 2700 miejsc. Składa się on z 7 sektorów (133, 234, 235, 236, 334, 335, 336) trybuny D znajdujących się przy trybunie A. Poniżej znajduje się schemat stadionu z wydzielonym sektorem rodzinnym.

Plan Stadion Wroclaw_2014-2015